Доступні ціни

В усі без винятку епохи і повсюди суспільство високо цінувало мудрих, освічених людей. Протягом минулих століть учитися й отримувати гарну освіту могли лишень матеріально забезпечені представники соціуму. На щастя, тепер таку можливість має чи не кожен охочий. 
Для тих, хто прагне розвиватися, кожного дня відкривати для себе щось нове й корисне, з’явилася чудова можливість здобути бажані знання – це навчальні курси. Сьогодні існує велика кількість таких пропозицій, і, шукаючи кращу, легко можна розгубитися. Більшість із нас підходить до питання освіти досить скрупульозно, оскільки роль її невпинно зростає. Ти відносиш себе до цієї категорії людей, тому тобі також важливо не схибити у виборі, й ти давно вже шукаєш усебічно вигідну пропозицію, але не знаходиш? Тоді ти прийшов за адресою! Ми станемо чудовою противагою тим організаціям, цінова політика яких іноді позбавляє бажання вчитися. Ми, навпаки, заохотимо здобувати нові знання із задоволенням, тому що гарантуємо тобі якісні практичні навчальні  курси за доступними цінами. 
Наші курси від початку свого заснування задумувалися як форма навчання, що має бути доступна кожному. І ми зробили ці курси такими. Навіщо переплачувати? Краще вкласти зекономлені кошти в розвиток власного майбутнього бізнесу, в якому ти неодмінно захочеш спробувати себе після закінчення навчання. 
З нами не потрібно витрачати більше. Робити вибір між доступною ціною та якістю послуг більше немає жодного сенсу! Ми знайшли для тебе золоту середину між якістю, терміном навчання та його ціною. 
Саме тому, коли ти обереш Навчальні курси «Мій курс», то отримаєш ґрунтовні теоретичні знання, підкріплені цікавою практикою та багаторічним досвідом викладачів. А головне – без надмірних витрат
Обери нас – і ти побачиш, що неможливе насправді дуже легко втілити в життя!

Детальніше

Індивідуальні програми навчання

Успішність будь-якого проекту не можлива без свого споживача. Навчальні курси «Мій курс» піклуються про своїх студентів, пропонуючи не тільки популярні напрямки підготовки, а й зручний спосіб оволодіння ними: невеликими групами або ж індивідуально. З нами ти матимеш змогу опанувати професію своєї мрії на зручних для себе умовах. 
Погодься, що короткострокові практичні навчальні курси – це добре, а якщо вони ще й передбачають індивідуальні програми навчання, підібрані особисто для тебе, то це просто чудово! Ти бажаєш якнайглибше поринути у вибрану спеціальність та не пропустити жодної дрібнички в ній, або ж тобі незручно підлаштовуватися під групові заняття через певні обставини? У такому випадку індивідуальна програма є стовідсотково правильним рішенням. 
Відомо, що індивідуальне навчання має свої переваги. По-перше, програма підбирається з урахуванням усіх твоїх особливостей і побажань. По-друге, викладач концентрується лише на здібностях конкретного учня, формуванні у нього всіх потрібних професійних навичок, миттєво корегує допущені помилки. По-третє, такий вид навчання допомагає дуже швидко знайти спільну мову між спеціалістом та його підопічним, що, безперечно, сприяє ще більш ефективному засвоєнню навчальної програми. 
Наша головна мета – зробити доступними усі можливі шляхи для здобуття обраної спеціальності й по можливості усунути перешкоди. Індивідуальні програми навчання – це один із найбільших плюсів Навчальних курсів «Мій курс». Ми знайдемо особливий підхід до кожного з наших слухачів. Викладачі, як і завжди, підійдуть до твого навчання з високим професіоналізмом і самовіддачею. Ти можеш бути впевненим у тому, що проведений на курсах час буде використаний із максимальною для тебе користю. Залиш у минулому застарілі методи та програми – приходь здобувати лише потрібні знання у нас на курсах.

 

Детальніше

Практичний досвід

Практичне навчання – запорука професіоналізму!

Навчальні курси «Мій курс» пропонують короткострокове навчання за актуальними напрямами професійної освіти, а саме: туристичний бізнес, бухгалтерський облік, дизайн інтер’єру, дизайн поліграфії, ландшафтний дизайн, флористика, візаж, перукарська справа, манікюр, естетична та апаратна косметологія та багато інших.

Короткострокові курси розраховані на різний рівень освіти і вік людей.

Ми готуємо не теоретиків – ми готуємо ПРАКТИКІВ!

Практичне навчання реалізується шляхом проведення лабораторних (практичних) занять, виїздів на об’єкти (якщо це навчання за спеціальністю «дизайн інтер’єру» чи «ландшафтний дизайн») та безпосереднього спілкування із замовниками. Усі викладачі Навчальних курсів «Мій курс» є практиками з досвідом роботи не менше ніж 5 років і відповідною вищою освітою.

Невеликі групи (3-5 учнів) або індивідуальні програми дають змогу викладачам максимально якісно подавати інформацію слухачам, а також ретельно проробляти практичні заняття.

У нас Ви опануєте нову цікаву професію, практичний досвід, а також зможете знайти високооплачувану роботу. Для надання допомоги своїм випускникам Навчальні курси «Мій курс» у Луцьку та Рівному співпрацюють із центрами зайнятості та роботодавцями, а також мають власну базу даних, тому питання працевлаштування випускників вирішується майже стовідсотково.

Ви прагнете до успіху, ми також.

Ваша мета – кар’єрне зростання, наша – дати Вам необхідні знання і навички для його забезпечення.

Ви хочете отримувати кращі пропозиції від роботодавців, ми – бути кращими у сфері інтенсивного навчання.

Вам потрібні надійні професійні знання, ми працюємо лише з фахівцями. Їхній досвід – запорука нашого спільного успіху!

Детальніше