Курси нарощування вій

Курси нарощування вій у Луцьку варто відвідати тим, хто бажає здобути нову перспективну спеціальність у сфері краси. Популярність такої послуги тільки зростає, тому й попит на кваліфікованих майстрів у красунь, що мріють про довгі та підкручені вії, буде завжди.
Навчання на курсах нарощування вій гарантує відмінну базу знань та практичний досвід їх застосування. Для нас lashmaker – це не просто майстер, що здатен наростити пишні вії, а перш за все професіонал у своїй сфері. Він моделює форму ока за допомогою штучних вій робить погляд виразним, а очі сяючими. Професійна процедура нарощування включає в себе багато обов’язкових правил і нюансів.
Наш кваліфікований викладач з великим досвідом роботи знає їх усі та готовий поділитися ними з вами проводячи курси нарощування вій Луцьк! Якщо ви шукаєте популярну, добре оплачувану спеціальність, курси нарощування вій
стануть ідеальним вибором!

Детальніше

Курси крою та шиття

Курси крою та шиття Луцьк розраховані на тих, хто до початку навчання в нас не мав справи з швейною машинкою, нитками й голками. Вам нема про що хвилюватись – ми навчимо швейної справи “з нуля”! Навчальні курси крою та шиття в Луцьку мають просту та зрозумілу програму, що дозволить вам навчитися правильно знімати мірки, засвоїти основи конструювання одягу та виготовлення лекал. Окрім того, базові практичні курси крою та шиття Луцьк дадуть грунтовні знання та навички про методи та технологію обробки тканини. Досвідчені викладачі поділяться своїм безцінним досвідом та секретами правильного підбору тканин та необхідного для роботи приладдя. Відвідуючи практичні заняття на курсах крою та шиття в Луцьку ви засвоїте розкрій та пошив різних фасонів легкого одягу: спідниць, блуз, суконь та штанів.
Після того, як ви закінчите навчальні курси крою і шиття Луцьк, вам більше не доведеться шукати майстра для ремонту або створення одягу, адже ви зможете з легкістю виконувати всі потрібні операції самостійно.
Не зволікайте – почніть втілювати в життя свої дизайнерські ідеї разом з нами!

Крій, шиття та моделювання одягу. Базовий курс з «0»

Тема 1. Ручні шви. Термінологія

Тема 2. Машинні шви. Термінологія

Тема 3. Види кишень. Обробка кишень

Тема 4. Обробка застібки

Тема 5. Вимірювання фігури, послідовність вимірювання

Тема 6. Побудова прямої двох шовної спідниці

Тема 7. Розкрій спідниці. Підготовка до першої примірки

Тема 8. Пошив прямої спідниці

Тема 9. Можливі варіанти моделювання спідниць

Тема 10. Побудова базової конструкції сукні

Тема 11. Розкрій сукні на тканині

Тема 12. Пошив сукні

Тема 13. Робота з журнальними викрійками

Тема 14. Підсумкове заняття

Детальніше

Курси флористики в Луцьку

Курси флористики в Луцьку  безперечно зацікавлять любителів творити яскраві композиції з квітів, а тим більше тих, хто давно бажає стати флористом й здобувати практичний досвід вже під час навчання!

«Мій курс» пропонує дієві, цікаві та доступні курси флористики для кожного. З нами ти швидко опануєш мистецтво створення дизайнерських композицій, оскільки пройдеш шлях від найпростіших до найскладніших квіткових «комбінацій». Окрім того, ти будеш у курсі модних тенденцій та найпопулярніших напрямків у світі флористики.

Курси флористики у Луцьку допоможуть розкрити твої творчі здібності та здобути нову перспективну спеціальність! Наші викладачі обов’язково поділяться з тобою найціннішим – знаннями і власним багаторічним досвідом роботи у вибраній сфері. Завдяки навчальним курсам флористики Луцьк ти засвоїш найкориснішу інформацію щодо основ дизайну, технологій виготовлення букетів, різноманітних композицій, кошиків із живих квітів та іншого рослинного матеріалу.

Закінчивши курси флористики в Луцьку ти зумієш впевнено складати квіткові шедеври, які хочеться дарувати і отримувати. Робота флориста вимагає як сформованих технічних навичок, так і творчого підходу.  Кваліфікованому фахівцю така справа завжди приноситиме прибуток та задоволення. Приходь до нас на курси флористики Луцьк й ми зробимо все для досягнення найкращих результатів!

Навчальна програма курсу «Флористика» 

Теоретична частина (9 год). 

Тема 1. Вступ до спеціальності. Вибір і класифікація рослинного матеріалу в курсі флористики. Правила зрізання і зберігання рослин. 

Тема 2. Способи кріплення рослин в квіткових композиціях. 

Тема 3. Стилі флористики. Елементи виразності композиції з квітів. 

Тема 4. Основи колористики. 

Тема 5. Квітковий етикет в курсі флористики. Святкова і сезонна флористика. 

Практична частина (15 год). 

Тема 1. Догляд за зрізаними квітами. Підготовка квітів і зелені до аранжування. 

Тема 2. Створення композицій. 

Тема 3. Букети в курсі флористики. Техніки складання букетів. 

Тема 4. Створення ручки для весільного букета. 

Тема 5. Виготовлення бутоньєрок. 

Тема 6. Весільний букет. 

Тема 7. Екзамен теорія і практична частина.

Детальніше

курси масажу

Курси масажу в Луцьку

Курси масажу в Луцьку – це чудова можливість навчитись масажу всього за один місяць! За цей короткий термін Ви оволодієте ПРАКТИЧНИМИ навичками оздоровчо-профілактичного та лікувального масажу. Наші курси масажу в Луцьку доступні для сприйняття навіть людям, які не мають медичної освіти!

Основу навчання на курсах масажу складає не тільки запам’ятовування правильних рухів, а й розуміння того, на що спрямований той чи інший вплив. В програмі курсу масаж спини, верхніх та нижніх кінцівок, обличчя та шиї, а також загальний масаж.

Не зважайте на тих, хто каже, що масажист має бути кремезним та сильним, адже це міф! Навіть тендітна дівчина, пройшовши наші курси масажу, зможе це зробити. Висококваліфікований спеціаліст повинен однаково добре володіти і теоретичними, і практичними знаннями. Пройшовши курси масажу в Луцьку, Ви навчитеся вдало поєднувати важливу теорію з не менш потрібною практикою.

Коли ж Ви досягнете певного рівня знань та оволодієте практичними навичками, то зможете оздоровити найрідніших людей, подарувати їм гарне самопочуття та довголіття!

З усього сказаного очевидно, що практичні курси масажу в Луцьку є дуже корисними. Опануй мистецтво масажу з «Мій курс», адже воно того варте!

  

Програма курсу «Оздоровчо-профілактичний та лікувальний масаж»

Тема 1.

1.1. Вступ до спеціальності.

1.2. Системи масажу, показання і протипоказання щодо проведення.

1.3. Вимоги до кабінету, де проводиться масаж.

Тема 2.

2.1. Фізіологічний вплив масажу на організм людини.

2.2. Анатомія людського тіла.

2.3. Класифікація масажу, форми масажу.

Тема 3.

3.1. Прийоми масажу.

3.2. Масаж спини і тазу, теорія.

3.3. Масаж спини і тазу, практика.

Тема 4.

4.1. Масаж верхніх кінцівок, теорія.

4.2. Масаж верхніх кінцівок, практика.

Тема 5.

5.1. Масаж нижніх кінцівок, теорія.

5.2. Масаж нижніх кінцівок, практика.

Тема 6.

6.1. Масаж спини і тазу, теорія.

6.2. Масаж спини і тазу, практика.

Тема 7.

7.1. Масаж грудей і живота, теорія.

7.2. Масаж грудей і живота, практика.

Тема 8.

8.1. Масаж голови і обличчя, теорія.

8.2. Масаж голови і обличчя, практика.

Тема 9.

9.1. Масаж верхніх кінцівок, практика.

9.2. Масаж нижніх кінцівок, практика.

Тема 10.

10.1. Загальний масаж, теорія.

10.2. Загальний масаж, практика.

Тема 11.

11.1. Екзамен, теоретична частина.

11.2. Екзамен, практична частина.

Детальніше

Цукрова-депіляція-шугарінг-та-депіляція-карамеллю

Цукрова депіляція

Курси цукрової депіляції у Луцьку тепер стали ще доступнішими. Важливість шугарингу(перської депіляції) доведена століттями, оскільки про ніжну, оксамитову шкіру перських красунь завжди ходили легенди, поети оспівували у віршах красу східних жінок. Частково це відбувалося завдяки тому, що вже багато століть у східних країнах застосовують цей ефективний метод видалення небажаного волосся. Сьогодні таємницю ідеально гладкої шкіри називають шугаринг (від англійського слова sugar – цукор), – «цукровою», або «перською», епіляцією (цукрова депіляція). Усі ми чули цей термін, але як насправді працює депіляція цукром? Курси цукрової депіляції Луцьк найефективніший спосіб навчитися даній процедурі практично.
Шугаринг здійснюють нанесенням на шкіру спеціальної субстанції, основним компонентом якої є цукор у вигляді карамельної пасти. Цей метод природний. Суміш не зашкодить навіть найчутливішій шкірі. Такий вид депіляції безпечний для людей із варикозним розширенням вен та схильністю до алергії. За допомогою шугарингу можна видалити навіть волоски завдовжки 2–3 мм. Ця процедура не залишає опіків на шкірі. Хоча все не так просто, як може здатися на перший погляд. Недостатньо лише зварити та нанести пасту на потрібну ділянку. Що іще потрібно для ефективної епіляції? Про це ти дізнаєшся, коли завітаєш на практичні навчальні курси цукрової депіляції «Мій курс».
Курси шугарингу Луцьк допоможуть опанувати популярний метод позбавлення від небажаного волосся на будь-якій частині тіла: ногах, спині, обличчі, руках, сідницях, у зоні бікіні. Професійно зроблена депіляція цукром є ще й ефективнішою за воскову, до того ж вона майже безболісна. Ефект від процедури шугарингу зберігається протягом 3–6 тижнів.
«Мій курс» занурить тебе у продуктивне й цікаве навчання. Ти дізнаєшся про всі важливі деталі депіляції цукром: яку саме пасту на якій ділянці тіла застосовувати, як правильно її наносити, а також про те, як зберегти отриманий від епіляції результат якнайдовше.
Коли ти пройдеш практичні навчальні курси цукрової депіляції, то з легкістю зможеш професійно виконувати салонну процедуру шугарингу для себе вдома або ж заробляти на цінному вмінні. Відвідай короткострокові курси шугарингу Луцьк та забудь про небажане волосся назавжди!

Детальніше

воскова депіляція

Воскова депіляція

Часи, коли прекрасна стать для своєї привабливості обмежувалася нанесенням туші та помади, давно минули! Сьогодні суспільство дотримується певних канонів щодо краси жіночого тіла, і гладка шкіра серед них займає далеко не останнє місце. Саме тому кожна сучасна жінка повинна дбати не тільки про красу свого обличчя, а й про інші частини тіла. Тепер навчитися тому, як правильно і надовго зробити свою шкіру шовковистою з легкістю можна пройшовши курси воскової депіляції Луцьк!
Воскова депіляція (епіляція) популярна серед жінок різного віку по всьому світу, оскільки цим методом не просто видаляють небажане волосся, а й зволожують шкіру, роблять її оксамитовою, шовковистою.
Цей вид депіляції забезпечить гладкість на 2–4 тижні( залежно від фізіологічних особливостей людини). Відсутність абсолютних протипоказань робить методику доступною навіть для вагітних жінок.
Зважаючи на популярність цієї косметологічної процедури, буде корисно пройти навчальні практичні курси воскової депіляції Луцьк. «Мій курс» залюбки відкриє тобі всі секрети якісної та найменш болісної епіляції.
Сьогодні у косметології використовують різні види воску (теплий і гарячий), які відрізняються складом та властивостями. Теплий і гарячий віск застосовують для різних зон тіла, способи їх викладення і зняття також різні. Практичні курси депіляції у нас охоплюють: гарячу, теплу, холодну депіляцію; депіляцію касетним воском; депіляцію гранульованим воском; догляд за шкірою до і після депіляції.
Навчальні курси воскової депіляції Луцьк проводить викладач-практик, який має відповідну медичну освіту, на моделях використовують тільки матеріали високої якості. Кожен із наших студентів матиме можливість застосувати здобуті знання на практиці. Вже через декілька занять ти зрозумієш правильний алгоритм виконання делікатної процедури й майже одразу візьмешся за роботу. Ти також дізнаєшся, на яких зонах можна застосувати зазначені вище депіляційні матеріали.
Навчальні практичні курси воскової депіляції Луцьк проводяться у робочій і водночас невимушеній атмосфері, що є однією з передумов твого успіху. Наважся прийти навчатися в «Мій курс», щоб оцінити переваги навчання у нас.

Детальніше