Курси манікюру в Луцьку

Пропонуємо тобі пройти курси манікюру в Луцьку та забути про пошук кваліфікованого майстра! З нами ти станеш ним сама!
Всім відомо, що у сучасному світі дуже важливо виглядати привабливо. Справжня краса виражається в деталях: охайній зачісці, доречному макіяжі, правильно підібраному відповідно до ситуації одязі, манікюрі. Зрозуміло, що доглянуті руки та нігті відіграють важливу роль у створенні чудового образу. Вони можуть розповісти про тебе більше, ніж здається, а їх вигляд може як сприяти, так і шкодити успіху в різних сферах життя. Іноді через щоденні турботи на салонний манікюр просто бракує часу. Саме тому пропонуємо тобі самому стати майстром цієї справи за допомогою наших практичних навчальних курсів «Мій курс».
Під керівництвом кваліфікованих викладачів із багаторічним досвідом роботи ти не тільки навчишся робити якісний манікюр, а й віднайдеш власний, неповторний стиль, який найкраще відображатиме твою індивідуальність та в майбутньому завоює своїх прихильників. Навчаючись на курсах «Мій курс», ти щоразу здобуватимеш корисні, важливі та цікаві знання про те, як зробити нігтики ідеальними. Нікому не потрібна одна лише нудна теорія! Усі секрети обов’язково застосуються на практиці. Саме це допоможе після отримання сертифікату про проходження практичних курсів стати справжнім спеціалістом у вибраній галузі. За відносно короткий проміжок часу ти оволодієш усіма потрібними навичками, не докладаючи при цьому титанічних зусиль. Після закінчення наших навчальних курсів ти будеш приємно здивований тим, як легко опанував тонке мистецтво манікюру. Не менш важливе й те, що такі майстри популярні у клієнтів. Тому знайти роботу буде нескладно. Якщо ж ти захочеш ні від кого не залежати, то з легкістю зможеш працювати на себе, навіть не виходячи з дому, та заробляти гроші, не просиджуючи годинами в офісі.
Отож, не проґав можливості відвідати практичний курс і відкрити для себе щось нове та захоплююче!

Базовий курс манікюру та салонні дизайни гель-лаками. 

Тема 1.Будова натурального нігтя. 

Дезінфекція та стерилізація інструмента. 

Догляд за робочим місцем. 

Інструменти і матеріали для виконання роботи та їх назви. 

Етика спілкування з клієнтом. 

Алгоритм виконання обрізного манікюру. 

Почерговість покриття гель-лаком. 

Зняття гель-лаку з нігтьової пластини. 

Тема 2. Практичне заняття 1. 

Обрізний манікюр. 

Підготовка нігтьової пластини до покриття гель-лаком. 

Однотонне покриття гель-лаком. 

Тема 3. Практичне заняття 2. 

Зняття гель-лаку з нігтьової пластини. 

Обрізний манікюр. 

Покриття гель-лаком. 

Тема 4. Практичне заняття 3. 

Обрізний манікюр. 

Покриття гель-лаком (слайдер-дизайн). 

Тема 5. Практичне заняття 4. 

Обрізний манікюр. 

Покриття гель-лаком. 

Тема 6. Практичне заняття 5. 

Обрізний манікюр. 

Зміцнення нігтьової пластини. 

Сучасні види дизайнів. 

Тема 7. Практичне заняття 6. 

Обрізний манікюр. 

Сучасні види дизайнів. 

Тема 8. Практичне заняття 7. 

Екзамен: теоретична та практична частина. 

 

Обладнання, інструмент та матеріали для навчання надаються. Відпрацювання на моделях, створюємо портфоліо робіт та допомагаємо у працевлаштуванні. 

2 Коментарів “Курси манікюру в Луцьку

  1. Також проходила курси манікюру. Розказували цікаво про все, дізналась про різні фішки на практиці. Тепер сміло роблю нігті клієнтам 🙂 Дякую!

  2. Дуже задоволена курсом манікюр+покриття гель лак, педікюр. Навчання проводила кваліфікована та досвідчена викладачка, завжди мені знаходили моделей для практики. Дуже дякую за новий досвід та приємну, дружню атмосферу.))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *