1_8

Курси флористики в Луцьку

Курси флористики в Луцьку  безперечно зацікавлять любителів творити яскраві композиції з квітів, а тим більше тих, хто давно бажає стати флористом й здобувати практичний досвід вже під час навчання!

«Мій курс» пропонує дієві, цікаві та доступні курси флористики для кожного. З нами ти швидко опануєш мистецтво створення дизайнерських композицій, оскільки пройдеш шлях від найпростіших до найскладніших квіткових «комбінацій». Окрім того, ти будеш у курсі модних тенденцій та найпопулярніших напрямків у світі флористики.

Курси флористики у Луцьку допоможуть розкрити твої творчі здібності та здобути нову перспективну спеціальність! Наші викладачі обов’язково поділяться з тобою найціннішим – знаннями і власним багаторічним досвідом роботи у вибраній сфері. Завдяки навчальним курсам флористики Луцьк ти засвоїш найкориснішу інформацію щодо основ дизайну, технологій виготовлення букетів, різноманітних композицій, кошиків із живих квітів та іншого рослинного матеріалу.

Закінчивши курси флористики в Луцьку ти зумієш впевнено складати квіткові шедеври, які хочеться дарувати і отримувати. Робота флориста вимагає як сформованих технічних навичок, так і творчого підходу.  Кваліфікованому фахівцю така справа завжди приноситиме прибуток та задоволення. Приходь до нас на курси флористики Луцьк й ми зробимо все для досягнення найкращих результатів!

Навчальна програма курсу «Флористика»

Теоретична частина (9 год).

Тема 1 (3 год). Вступ до спеціальності. Вибір і класифікація рослинного матеріалу в курсі флористики. Правила зрізання і зберігання рослин.

Тема 2 (1 год 30 хв). Способи кріплення рослин в квіткових композиціях.

Тема 3 (1 год 30 хв). Стилі флористики. Елементи виразності композиції з квітів.

Тема 4 (1 год 30 хв). Основи колористики.

Тема 5 (1 год 30 хв). Квітковий етикет в курсі флористики. Святкова і сезонна флористика.

Практична частина (15 год) + 1,5 год.

Тема 1 (3 год). Догляд за зрізаними квітами. Підготовка квітів і зелені до аранжування.

Тема 2 (3 год). Створення композицій.

Тема 3 (3 год). Букети в курсі флористики. Техніки складання букетів.

Тема 4 (1 год 30 хв). Створення ручки для весільного букета.

Тема 5 (1 год 30 хв). Виготовлення бутоньєрок.

Тема 6 (2 год). Весільний букет.

Тема 7 (1 год). Екзамен теорія і практична частина.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *